bambiboo pieluchy

Skóra nowonarodzonego dziecka jest szczególnie wrażliwa i delikatna — dlatego warto zadbać o to, by jej dodatkowo nie podrażnić. Dlatego też pieluszki newborn w rozmiarze 1 są wykonywane z dodatkiem delikatnych, bambusowych włókien. Domieszka bambusa sprawia, że nasze produkty nie tylko zmniejszają ryzyko podrażnień, ale także są miłe i miękkie w dotyku. Oddychający materiał pieluszek zapewnia większą ochronę przed ewentualnymi oparzeniami i dba o wysoki komfort maluszka. Jest to szczególnie istotne ze względu na to, że w pierwszych tygodniach życia noworodek bardzo dużo śpi i przebywa głównie w pozycji leżącej. Pieluszki Bambiboo to bardziej ekologiczna opcja na co dzień — to produkt oparty na surowcach odnawialnych w stopniu umożliwiającym kompostowanie komercyjne. Wiemy, że troska o planetę jest bliska naszym klientom, dlatego dbamy o to, by produkty, z których korzystają były jak najmniejszym obciążeniem dla środowiska. Pieluszki w rozmiarze 1 newborn są idealne dla noworodków w pierwszym miesiącu ich życia - polecamy je dla dzieci o wadze od 2 do 4 kg. Naturalnie dla maluszka - jak wyróżnia się nasza pieluszka. Pieluszki Bambiboo z delikatnym włóknem bambusowym zostały opracowane z myślą o wrażliwej skórze dziecka, są miękkie i miłe w dotyku oraz zmniejszają ryzyko podrażnień.

bambiboo pieluchy

bambiboo pieluchy

bambiboo pieluchy

bambiboo pieluchy

bambiboo pieluchy

Zaufaj naszemu doświadczeniu, setkom opinii zadowolonych Rodziców oraz niezależnym instytutom, które zbadały nasze produkty. W od roku. Szczęśliwe pupki w 10 krajach. Średnia ocena naszych produktów: 4. Pieluszka posiada inteligentne kanaliki oraz szybkoschnącą powłokę. Rozwiązania te zapewniają natychmiastową absorbcję płynu oraz optymalne rozprowadzenie wilgoci w pieluszce, aby delikatna skóra Twojego dziecka była jak najmniej narażona na podrażnienia. Dzięki zastosowaniu kanalików pieluszka jest cieńsza i super wygodna. System Protect Me to innowacyjna kombinacja materiałów zastosowanych w pieluszce Bambiboo z włóknem bambusowym , aby chronić delikatną skórę dziecka od pierwszych dni. Dobór wysokiej jakości surowców i precyzyjne badania nad ich harmonijnym współdziałaniem doprowadziły do opracowania właściwej formuły skutecznej ochrony skóry maluszka w oparciu o o wiskozę bambusową zastosowaną jako warstwy otulające pieluszkę, w tym od strony skóry maluszka.

Bambiboo pieluchy. Sklep Bambiboo - pieluszki dla dzieci z włóknem bambusowym

Bardzo fajny worek na brudne pieluchy i wkłady. W od roku. Średnia ocena naszych produktów: 4. Chusteczki nawilżane Bambiboo z ekstraktem z bambiboo pieluchy 60 szt. Ekspresowa dostawa, produkt bambiboo pieluchy jakości dla mojego małego alergika, kontakt bardzo dobry. Jest to szczególnie istotne ze względu na to, że w pierwszych tygodniach życia noworodek bardzo dużo śpi i przebywa głównie w pozycji leżącej. Reset Password. Praktycznie z dnia na dzień dzięki czemu nie martwię się, ze zabraknie mi pampersów. Wkład chłonny z biopochodnej, bambiboo pieluchy, całkowicie bezchlorowej celulozy TCF - Totally Chlorine-Free i superabsorbentu poliakrylan sodu. Najlepsza w tym wszystkim jest prócz dobrych jakościowo pieluszek, szybka dostawa. Podstawowe składniki :.

Cena 7,99 zł lub 9,99 zł bez subskrypcji.

  • W magazynie Przedmioty.
  • Oddychający materiał pieluszek zapewnia większą ochronę przed ewentualnymi oparzeniami i dba o wysoki komfort maluszka.
  • Trzy paseczki na pieluszce to wskaźnik wilgotnościktóry zmieniając swój kolor na turkusowy wskazuje, kiedy należy ją zmienić.
  • Dowiedz się więcej o zaletach subskrypcji.
  • Dobra jakość materiałów i napów.
  • Reset Password.

.

Trzy paseczki na pieluszce to wskaźnik wilgotnościktóry zmieniając swój kolor na turkusowy wskazuje, kiedy należy ją zmienić. Dziękuję za świetny produkt! Kupuję jednorazowo 31,99 zł. Jest to szczególnie istotne ze względu na to, bambiboo pieluchy, że w pierwszych tygodniach życia noworodek bardzo dużo śpi i przebywa głównie w pozycji leżącej. Wyprodukowane bez perfum, lateksu, balsamów, bambiboo pieluchy, parabenów i ftalanów. Nie znalazłam do tej pory godnego zamiennika, bambiboo pieluchy. Pieluszki Bambiboo z delikatnym włóknem bambusowym zostały opracowane z myślą o wrażliwej skórze dziecka, są miękkie i miłe w dotyku oraz zmniejszają ryzyko podrażnień.

bambiboo pieluchy

bambiboo pieluchy

bambiboo pieluchy

bambiboo pieluchy

Nowoczesna technologia COTTONEO™

Naturalnie dla maluszka - jak bambiboo pieluchy się nasza pieluszka. Fantastyczne przewiewne i chłonne. Dzięki cichym rzepom zmienianie dziecku pieluszek nawet w nocy odbywa się niemalże bezszelestnie. Jest to szczególnie istotne ze względu na to, bambiboo pieluchy, że w pierwszych tygodniach życia noworodek bardzo dużo śpi i przebywa głównie w pozycji leżącej. Przemyślana budowa i skład opracowane w taki sposób, aby ograniczyć do minimum ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej. Pieluszki Bambiboo to produkt oparty na surowcach odnawialnych w stopniu umożliwiających komercyjną produkcję kompostu. Dziękuję za świetny produkt! Pieluszki są nieperfumowanemają neutralny zapach, a zawarta w nich pulpa drzewna jest niebielona chlorem. New Account Register, bambiboo pieluchy. Reset Password.

Naturalnie dla maluszka - jak wyróżnia się nasza pieluszka, bambiboo pieluchy. Chusteczki nawilżane Bambiboo z ekstraktem z bławatka 60 szt. Existing Account Login Login to your account.

Inni niech się od Was uczą. System Protect Me - to działa i chroni! Pulpa pozyskana w sposób odpowiedzialny i certyfikowany przez bambiboo pieluchy organizację Forest Stewardship Council. Register Now. Indeks Udostępnij: Udostępnij. Polecam i będę korzystać. Świetne na upały, bambiboo pieluchy, nie odparza pośladków. Cena 26,39 zł lub 32,99 zł bez subskrypcji. Szczęśliwe pupki w 10 krajach. Dowiedz się więcej o zaletach subskrypcji. Jest to szczególnie istotne ze względu na to, że w pierwszych tygodniach życia noworodek bardzo dużo śpi i przebywa głównie w pozycji leżącej. Sprawdź to z nami! Dla ochrony wrażliwej skóry podwójna warstwa bambusa - na zewnątrz pieluszki i bezpośrednio przy ciele dziecka. Spodnia warstwa bambiboo pieluchy wykonana z biopochodnej wiskozy bambusowej i warstwy zabezpieczającej przed przeciekaniem z PE. Podstawowe składniki : Włóknina doskórna topsheet z biopochodnej wiskozy bambusowej, bambiboo pieluchy. Pieluszka posiada inteligentne kanaliki oraz szybkoschnącą powłokę.

bambiboo pieluchy