pieluchy bambioo

Skóra nowonarodzonego dziecka jest szczególnie wrażliwa i delikatna — dlatego warto zadbać o to, by jej dodatkowo nie podrażnić. Dlatego też pieluszki newborn w rozmiarze 1 są wykonywane z dodatkiem delikatnych, bambusowych włókien. Domieszka bambusa sprawia, że nasze produkty nie tylko zmniejszają ryzyko podrażnień, ale także są miłe i miękkie w dotyku. Oddychający materiał pieluszek zapewnia większą ochronę przed ewentualnymi oparzeniami i dba o wysoki komfort maluszka. Jest to szczególnie istotne ze względu na to, że w pierwszych tygodniach życia noworodek bardzo dużo śpi i przebywa głównie w pozycji leżącej. Pieluszki Bambiboo to bardziej ekologiczna opcja na co dzień — to produkt oparty na surowcach odnawialnych w stopniu umożliwiającym kompostowanie komercyjne. Wiemy, że troska o planetę jest bliska naszym klientom, dlatego dbamy o to, by produkty, z których korzystają były jak najmniejszym obciążeniem dla środowiska. Pieluszki w rozmiarze 1 newborn są idealne dla noworodków w pierwszym miesiącu ich życia - polecamy je dla dzieci o wadze od 2 do 4 kg. Naturalnie dla maluszka - jak wyróżnia się nasza pieluszka. Pieluszki Bambiboo z delikatnym włóknem bambusowym zostały opracowane z myślą o wrażliwej skórze dziecka, są miękkie i miłe w dotyku oraz zmniejszają ryzyko podrażnień. Konstrukcja i zastosowane materiały wspierają właściwą cyrkulację i odprowadzenie wilgoci , aby zapewnić suchą powierzchnię pieluszki w trosce o wrażliwą skórę dziecka. Nasze pieluszki są oddychające i wyjątkowo chłonne dzięki zastosowaniu starannie wyselekcjonowanych materiałów, m.

pieluchy bambioo

pieluchy bambioo

pieluchy bambioo

Zaufaj naszemu doświadczeniu, setkom opinii zadowolonych Rodziców oraz niezależnym instytutom, które zbadały nasze produkty. W od roku. Szczęśliwe pupki w 10 krajach. Średnia ocena naszych produktów: 4. Pieluszka posiada inteligentne kanaliki oraz szybkoschnącą powłokę. Rozwiązania te zapewniają natychmiastową absorbcję płynu oraz optymalne rozprowadzenie wilgoci w pieluszce, aby delikatna skóra Twojego dziecka była jak najmniej narażona na podrażnienia. Dzięki zastosowaniu kanalików pieluszka jest cieńsza i super wygodna.

Pieluchy bambioo. Sklep Bambiboo - pieluszki dla dzieci z włóknem bambusowym

Quick view. Kupuję jednorazowo 31,99 zł. Pieluchy nie przeciekają i nie uczulają. Existing Account Login Pieluchy bambioo to your account. Register Now. Wygodne dla dziecka i rodzica. Dzięki cichym rzepom zmienianie dziecku pieluszek nawet w nocy odbywa się niemalże bezszelestnie. Udostępnij: Udostępnij. Wywiń starannie falbanki, aby dodatkowo ochronić ubranka Twojego maluszka przed zmoczeniem. Existing Account Login Login to your account, pieluchy bambioo.

Udostępnij: Udostępnij.

  • Wywiń starannie falbanki, aby dodatkowo ochronić ubranka Twojego maluszka przed zmoczeniem.
  • I przyjemnie.
  • Reset Password.
  • Fantastyczne przewiewne i chłonne.
  • Jedyne takie na rynku.

.

Inni niech się od Was uczą. Twój wybór: Subskrypcja. Dlatego też pieluszki newborn w rozmiarze 1 są wykonywane z dodatkiem delikatnych, bambusowych włókien. Najlepsza w tym wszystkim jest prócz pieluchy bambioo jakościowo pieluszek, szybka dostawa. Średnia ocena naszych produktów: 4.

pieluchy bambioo

pieluchy bambioo

pieluchy bambioo

pieluchy bambioo

pieluchy bambioo

Nowoczesna technologia COTTONEO™

W magazynie Przedmioty. I… Ty też to lubisz ;, pieluchy bambioo. Quick view. Spodnia warstwa backsheet wykonana z biopochodnej wiskozy bambusowej i warstwy zabezpieczającej przed przeciekaniem z PE. Udostępnij: Udostępnij. Pieluszki Bambiboo pieluchy bambioo delikatnym włóknem bambusowym zostały opracowane z myślą o wrażliwej skórze dziecka, są miękkie i miłe w dotyku oraz zmniejszają ryzyko podrażnień. Obłędne pieluchy! Reset Password. Cena 21,59 zł lub 26,99 zł bez subskrypcji. Indeks Cena 7,99 zł lub 9,99 zł bez subskrypcji, pieluchy bambioo. Dodaj do listy życzeń. Kupuję jednorazowo 31,99 zł.

Forgot Password? Protect Me System Innowacyjna kombinacja harmonijnie współdziałających materiałów, dobrana i zbadana pod pieluchy bambioo efektywnej ochrony wrażliwej skóry dziecka przed podrażnieniami. Działacie bardzo sprawnie, jesteśmy bardzo zadowoleni.

Średnia ocena naszych produktów: 4, pieluchy bambioo. Nie znalazłam do tej pory godnego zamiennika. Próby funkcjonalne wykazały, że pieluszki nie odbijały się na skórze dzieci, co pieluchy bambioo o odpowiednim naprężaniu gumek okołoudowych, jednocześnie skutecznie zabezpieczając przed zmoczeniem bielizny pościelowej i ubranek dziecka. System Protect Me - to działa i chroni! Warstwa chłonna to niebielona chlorem pulpa drzewna z superabsorbentem, pieluchy bambioo, a przy skórze maluszka miękka włóknina bambusowa. Forgot Password? Nasze pieluszki są oddychające i wyjątkowo chłonne dzięki zastosowaniu starannie wyselekcjonowanych materiałów, m. Dla potwierdzenia stopnia biopochodności certyfikowane "OK Biobased" przez TÜV Austria pieluchy bambioo jedną z najbardziej wymagających i rzetelnych instytucji na świecie, która dokonuje wiarygodnej oceny odnawialności produktów. Działacie bardzo sprawnie, jesteśmy bardzo zadowoleni. Włóknina doskórna topsheet z biopochodnej wiskozy bambusowej. Podstawowe składniki : Włóknina doskórna topsheet z biopochodnej wiskozy bambusowej. Pieluszki Bambiboo to produkt oparty na surowcach odnawialnych w stopniu umożliwiających komercyjną produkcję kompostu. Cena 7,99 zł lub 9,99 zł bez subskrypcji. Podstawowe składniki :. Dla ochrony wrażliwej skóry pieluchy bambioo warstwa bambusa - na zewnątrz pieluszki i bezpośrednio przy ciele dziecka. Dodaj do listy życzeń, pieluchy bambioo. Dobór wysokiej jakości pampersy pampers r2 i precyzyjne badania nad ich harmonijnym współdziałaniem doprowadziły do opracowania właściwej formuły skutecznej ochrony skóry maluszka w oparciu o o wiskozę bambusową zastosowaną jako warstwy pieluchy bambioo pieluszkę, w tym od strony skóry maluszka. W magazynie Przedmioty. I… Ty też to lubisz. Wkład chłonny z biopochodnej, całkowicie bezchlorowej celulozy TCF - Totally Chlorine-Free i superabsorbentu poliakrylan sodu.

pieluchy bambioo

pieluchy bambioo