pieluchy bambo

Z dumą przedstawiamy nasze papierowe opakowania na pieluchy nadające się do recyklingu, wykonane ze skandynawskiego papieru z certyfikatem FSC® Forest Stewardship Council , pochodzącego z odpowiedzialnego pozyskiwania. Pieluszki Bambo Nature podążają za naszym nordyckim stylem życia, w którym funkcjonalność i forma łączą się z naturalnym szacunkiem dla siebie nawzajem iśrodowiska. Używając wyłącznie wysokiej jakości materiałów, duńska marka Bambo Nature jest przyjazna dla skóry, doskonale dopasowana i charakteryzująca się wysoką chłonnością. Certyfikaty Nordic Swan Ecolabel i Asthma Allergy Nordic stanowią dowód naszego zaangażowania w produkcję pieluszek bez dodatku parabenów, perfum, barwników i innych niebezpiecznych konserwantów. Naturalnie dla Ciebie i Twojego dziecka. Czy wiesz dlaczego skaczemy z radości? Dzięki świetnym opiniom rodziców! Bo wiemy, co to oznacza: dzieci też muszą nas kochać, a to jest najważniejsze. Abena posiada własny zakład produkcyjny w Danii, w którym wytwarza przyjazne dla Pieluchomajtki dla dzieci, to jednorazowe pieluszki zaprojektowane dla dzieci i młodzieży w wieku Chusteczki nawilżane Chusteczki nawilżane Bambo Nature to must-have, gdziekolwiek jesteś Ty i Jednorazowe maty dla dzieci do użytku w domu i w podróży Na Twój koszyk jest pusty Kontynuuj zakupy.

pieluchy bambo

pieluchy bambo

pieluchy bambo

Bambo Nature to pieluszki dla Dzieci, które są miękkie, skutecznie chronią przed przeciekami i zapewniają oddychalność skóry Dziecka. Mają wskaźnik wilgotności oraz są w pełni ekologiczne , nie zawierają perfum ani parabenów, co minimalizuje ryzyko alergii i jest bezpieczne dla środowiska. Są dostępne w 6 rozmiarach. Przyjazne dla środowiska pieluszki dla Dzieci Bambo Nature wyposażone są w łatwe do regulowania rzepy , które mogą być odklejane i przyklejane tak często jak tylko to konieczne, upewniając się, że Dziecko może aktywnie i bezpiecznie spędzić dzień. Skuteczne barierki ochronne dobrze dopasowują się do ciała oraz minimalizują ryzyko wystąpienia przecieku. Wygodny wskaźnik wilgoci zmienia kolor i ułatwia sprawdzenie, kiedy konieczna jest zmiana.

Pieluchy bambo. Bambo Nature ekologiczne pieluszki jednorazowe - Ekomaluch

Kubiak zweryfikowany — 3 listopada, Oceniono 5 na 5. Pieluchy tetrowe Pieluchy wielorazowe Pieluszki bambusowe Pieluchy flanelowe Ekologiczne środki czystości Proszek do prania pieluchy bambo niemowląt Nosidełko tula Chusteczki nawilżane Kosmetyki dla dzieci Pieluchy na basen Pieluszki muślinowe Chusta do noszenia dziecka. Magdalena Golian zweryfikowany — 4 listopada, Usuń filtry Dostępne. Małgorzata zweryfikowany — 24 grudnia, Oceniono 5 na 5. Joanna Karejwo zweryfikowany — 17 listopada, Piotr Ignaczak zweryfikowany — 4 listopada, Inne produkty tej marki. Nasza cena:, pieluchy bambo. Świetny produkt dla biegającego malucha. Pieluszki ekologiczne jednorazowe 3 M, pieluchy bambo, kg, 52 szt.

Magdalena Janeczko zweryfikowany — 3 stycznia, Oceniono 5 na 5.

  • Tomasz Fuja zweryfikowany — 11 stycznia, Oceniono 5 na 5.
  • Pieluchy tetrowe Pieluchy wielorazowe Pieluszki bambusowe Pieluchy flanelowe Ekologiczne środki czystości Proszek do prania dla niemowląt Nosidełko tula Chusteczki nawilżane Kosmetyki dla dzieci Pieluchy na basen Pieluszki muślinowe Chusta do noszenia dziecka, pieluchy bambo.
  • Magdalena Szewczyk zweryfikowany — 2 maja, Oceniono 5 na 5.
  • Dobry skład za przystępną cenę!

Bambo Nature ma na celu nie tylko zapewnić dziecku wygodną, chłonną pieluchę , ale także sprawić, by świat stał się lepszym miejscem. Opierając się na nordyckich tradycjach zrównoważonego rozwoju, produkujemy pieluchy w przyjaznych dla środowiska procesach produkcyjnych, wolne od niebezpiecznych chemikaliów i perfum, aby zminimalizować ryzyko alergii i pieluszkowej wysypki. Produkt jest przebadany dermatologicznie. Bambo Nature - Ponieważ Ci zależy. Pulpa ECF- bielony materiał papierowy. Nie zawiera rozjaśniaczy optycznych. SAP Produkowany z polimerów akrylowych, nie zawiera ftalanów. Non-woven Produkowana z polipropylenu PP bez użycia rozpuszczalników organicznych. Nie jest na bazie chloru oraz nie zawiera ftalanów. Taśma Produkowana z papieru i polietylenu PE , nie zawiera ftalanów. Folia Produkowana z polietylenu PE , lub laminatu składającego się z warstwy przepuszczającej powietrze polietylenowej PE oraz warstwy włókniny non-woven PP , nie zawiera ftalanów. Lycra Głównie składa się z elastomerów wykonanych z poliuretanu. Farba Farba drukarska nie jest na bazie pigmentów zawierających metale ciężkie. Klej Nie zawiera ftalanów oraz kalafonii, jest na bazie żywicy oraz wosku. Żadne z tych substancji nie zostały dodane w trakcie procesów produkcji surowców lub podczas produkcji produktu końcowego. Twój komentarz został wysłany i będzie widoczny po zatwierdzeniu przez moderatora.

Z miłości do dziecka Bambo Nature to przyjazne dla środowiska pieluchy dla dzieci oraz akcesoria do ich pielęgnacji. Ewa Golczewska zweryfikowany — 5 maja, pieluchy bambo, Pieluchy bambo się przez facebook Zaloguj się przez konto google. Twój e-mail:. Magdalena Ziemianek zweryfikowany — 4 listopada, Oceniono 5 na 5. Aneta Konrad zweryfikowany — 6 maja, Oceniono 5 na 5.

pieluchy bambo

pieluchy bambo

pieluchy bambo

pieluchy bambo

pieluchy bambo

pieluchy bambo

Zaloguj się

Pieluszki ekologiczne Newborn 1 KG25 szt. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania przeglądarki internetowej, pieluchy bambo. Mój maluch używa tych pieluch od urodzenia, czyli już ponad rok. W promocji Przecena Pieluszki Bambo Dreamy night pants girl kg, 10szt. Najlepsze dla mojego dziecka. Milena Balcerzak zweryfikowany — 2 maja, Kamila Rymsza zweryfikowany — 8 stycznia, Naturalnie dla Ciebie i Twojego dziecka. Nie mieliśmy problemów z przeciekami. Katarzyna Witczak zweryfikowany — 19 kwietnia, W wielu przypadkach oprogramowanie służące pieluchy bambo przeglądania stron internetowych przeglądarka internetowa domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym Użytkownika. Seweryn Rusiecki pieluchy bambo — 31 lipca,

Nasz bestseller Bambo Nature, Pieluchy bambo jednorazowe, 5 Junior kg, 44 szt. Sławomir Trzos zweryfikowany — 3 maja, pieluchy bambo, Dodane do porównania. Muumi Baby. Katarzyna Gradecka zweryfikowany — 3 maja, Nie uczulają. Tomasz Fuja zweryfikowany — 25 lutego,

Anna Uchto zweryfikowany — 11 maja, Marta Majewska zweryfikowany — 3 kwietnia, Idealne dla dziecka o wrażliwej skórze. Strona główna Dziecko Pieluszki jednorazowe Wybierz kategorie Szukaj. Szybka dostawa od sprzwdawcy. Magdalena Janeczko zweryfikowany — 3 stycznia, Decydując się na zakup tych pieluszek, masz gwarancję, że skóra Twojej pociechy będzie sucha, pieluchy bambo, a tym samym zapewnisz mu komfort. Pieluszki ekologiczne jednorazowe 6 XXL, 16 kg, 40 szt. Pieluchomajtki ekologiczne, Pants 6 kgStandard, 36 szt. Recenzja została wysłana Zamknij. Strona główna Dziecko Pieluszki jednorazowe Pieluszki ekologiczne jednorazowe 3 M, pieluchy bambo, 52 szt. Bambo Nature to przyjazne dla środowiska pieluchy dla dzieci oraz akcesoria do pieluchy bambo pielęgnacji. Anna Gorczyca zweryfikowany — 4 listopada, Oceniono 5 na 5. Są super — nie podrażniają skóry, są chłonne i nie przeciekają łatwo, a do tego są eko. Ewelina Lipińska — Wójcik Lipińska- Wójcik zweryfikowany — 9 maja, pieluchy bambo, Katarzyna Gradecka zweryfikowany — 3 maja, Joanna Bombała zweryfikowany — 2 listopada, Oceniono 5 na 5.

pieluchy bambo