pieluchy fetysz

Praca nie jest mojego autorstwa i moja rola ogranicza się tu do przetłumaczenia oraz korekty stylistycznej tekstu przetłumaczonego. Jako że w języku Angielskim istnieją struktury językowe i całe wyrażenia które nie mają odpowiednika w języki Polskim byłam zmuszona przeredagować zdania czy całe akapity tak aby brzmiały one poprawie w języku Polskim i miały to samo znaczenie jak w oryginale. Wstęp Nie ma odpowiedzi która mogłaby zadowalająco podsumować wszelkie atrybuty tworzące Infantylizm, jednak mówiąc potocznie Infantylizm jest używany jako terminologia dla wielu jego form. Często można się spotkać z generalizacją tego pojęcia jednak jest ono dość sztywne, mylące w opisie zjawiska a dla niektórych może wydać się nawet niepoprawne. Każdy ma swój indywidualny pogląd jednak reprezentuje w efekcie tylko jedno z wielu spojrzeń na tą tematykę. Podstawowy Wgląd i Zrozumienie W najprostszym zrozumieniu Infantylizm może być zdefiniowany jako zestawienie bodźców, idei, pożądań oraz fantazji, które są osadzone w tematyce : pieluch, dzieciństwa, beztroski nieporadności oraz powiązanych myśli. Dla niektórych ma to podłoże seksualne jako fetysz, a dla innych jest to całkowicie aseksualne i ma więcej wspólnego z emocjonalnym przywiązaniem oraz komfortem. Dodatkowo do indywidualnego spojrzenia na Infantylizm, zachowania te mogą również występować w połączeniu z innymi nie związanymi tematycznie zainteresowaniami. Wszystkie powiązane tematy będą wyjaśnione w poniższych sekcjach, jednak teraz możemy wyróżnić podstawowe zróżnicowanie archetypów : - Adult Baby AB — Dorosłe Dziecko z tych Infantylistów ma większą skłonność do odczuwania komfortu poprzez używanie, pieluch, smoczków, butelek i innych przedmiotów związanych z niemowlętami. Dla niektórych jest to bodziec erotyczny a dla innych nie. Na podstawie charakterystyki zachowań są nazywani oni AB inicjały angielskiego określenia Adult Baby czyli w tłumaczeniu na język polski Dorosłe Dziecko.

Od kilku lat mam okazję poznawać wielu fantastycznych ludzi. To jest właśnie największy zysk, jaki przynosi dla mnie blog, możliwość poznawania Ciebie! Ostatnio do jednej z grup, którymi zarządzam, dołączyła osoba, która opowiedziała o swoim życiu, nieszczęściach i czymś, czego zupełnie nie rozumiałem. Poprosiłem, żeby wyjaśnił mi czym jest wspominany w korespondencji ABDL. Poniższy tekst jest autorstwa naszego kolegi, do którego strony serdecznie zapraszam.

Pieluchy fetysz. Na czym polega ABDL? Jak dużą społeczność liczy w Polsce!

Maksymalna możliwość oderwania się, korzystanie z pieluch jest dla nich czymś przyjemnym, ponieważ czują się w nich bezpiecznie i komfortowo. Czy wiesz, że opisano różnych typów parafilii? I oczywiście na YouTube można znaleźć wiele filmów związanych z tym tematem. Subscribe to our newsletter Select from the 0 categories from which pieluchy fetysz would like to receive articles, pieluchy fetysz. W rzeczywistości brytyjski film dokumentalny 15 Stone-Babies wskazał, że w samej Wielkiej Brytanii jest od do dorosłych dzieci! Przez Pytajaca Rozpoczęty 2 godziny temu. Recent Posts, pieluchy fetysz. Pieluchy fetysz Us. Chciałbym móc uczestniczyć w tworzeniu miejsc przyjaznych dla ludzi z tego środowiska. Niemniej infantylizm ma wiele wspólnego z masochizmem, a często elementy pokrywają się między nimi.

Jeśli będę mógł jakoś pomóc chętnie pomogę.

  • Napisaliśmy ten artykuł wspólnie z Horacym.
  • Mogą próbować albo pozbyć się kontaktu z tą osobą zazwyczaj między przyjaciółmi lub próbują go zmienić zwykle w przypadku rodziny, pieluchy fetysz.
  • Dodaj anonimowe wyznanie Obserwuj nas na instagramie Ostatnie hity Przepadłam w jego głębokich, zielonych oczach,
  • Bo przecież wszystko jest normalne.
  • Jesli jesteś chory, cierpisz na zaburzenia, masz dysfunkcje to stan Twojego zdrowia odbiega od normy.

Jeśli nie wiesz jeszcze, co kryje się pod skrótem ABDL , chyba nie masz czego żałować. Adult Baby Diaper Lover w wolnym tłumaczeniu: dorosłe dziecko kochające pieluchy to jeden z najdziwniejszych fetyszy, jakie widział świat. Jak sama nazwa wskazuje - obiektem seksualnym staje się pielucha. Zarówno dla osoby, która ją nosi, jak i przewijającego partnera. Faye Taylor to jedna z najbardziej znanych przedstawicielek tego zjawiska. Piękna brunetka zarabia spore pieniądze na sprzedaży własnych zdjęć z pieluchą w roli głównej oraz pikantnych filmików. Ma tysiące fanów płci męskiej, dla których dorosła kobieta w chłonnych majtkach to najpiękniejszy widok na świecie. Zobacz również: 10 najdziwniejszych fetyszy seksualnych Ludzi naprawdę to kręci? Za sprawą niezwykłych akcji charytatywnych o influencerze mówi ostatnio cała Polska. W ostatnim czasie Katarzyna Guzik była gościem popularnej śniadaniówki. O pasjonującym życiu, które wiedzie, marzy mnóstwo osób. Nie ma w nim miejsca na nudę. Mężczyzna tworzy miłosny trójkąt z dwiema kobietami, które nie mają nic przeciwko temu. Dla tysięcy mężczyzn to ideał: Młoda, ładna i Udostępnij Tweetnij Przypnij Skomentuj. Tego chyba nie da się zrozumieć. To trzeba zobaczyć! Komentarze Treść komentarza. Ocena artykułu 5 4 3 2 1.

Nie rozumieją tego i nie są w stanie znaleźć sposobu, aby po prostu zaakceptować to za to, co jest. Może Ci się spodobać. Tak jak mogliśmy przeczytać w tekście, Horacy nakłaniał, żebyśmy po pieluchy fetysz wyłączyli tekst i nie wczytywali się dalej w temat, pieluchy fetysz, jeśli pieluchy fetysz nie interesuje. Reply to Justyna. Jeśli jest ktoś, kto chciałby do mnie napisać, to na Facebooku serdecznie zapraszam do kontaktu. Choć wielu Infantylistów może fantazjować o tym, aby przejść do tego ekstremum, przeważająca większość ma dobre przeczucie, aby robić to z umiarem. Poprosiłem, żeby wyjaśnił mi czym jest wspominany w korespondencji ABDL. Większość nie-infantylistów nigdy nie słyszała o Infantilizmie i tych, którzy coś o nim wiedzą. W rzeczywistości brytyjski film dokumentalny 15 Stone-Babies wskazał, pieluchy fetysz, że w samej Wielkiej Brytanii szampon nivea skład od do dorosłych dzieci!

Może Ci się spodobać

Po opublikowaniu postów zobaczysz je tutaj. Takie osoby choć rzadko spotykane mogą wymagać ciągłego dbania i traktowania jak małe dziecko przez resztę życia, jednak wielu Infantylistów, choć ich fantazje mogą zawierać ten element, nie chcą naprawdę rezygnować ze swojego dorosłego życia, pieluchy fetysz. Obecnie nie ma jednego prostego wytłumaczenia. Trzymasz ich w kuchni i czekasz aż kawę wypiją i grzecznie do drzwi odprowadzasz? Elastyczny jestem wiec mozesz miec to na co tylko masz ochote bez zadnych ograniczen:. Również patrzę na to z lekkim dystansem, zastanawiając się dokąd jest granica, ale jeśli dla tych ludzi pomaga taka metoda i nie wyrządza szkód, to indywidualne czy powinno się leczyć takie zachowania. Generalnie, jednak nie w każdym przypadku, fetyszowi seksualnemu. Reply to Sabina Kokosowa, pieluchy fetysz. Jest ich wielu, mają pieluchy fetysz grupy wsparcia i często organizowane są spotkania wyznawców tego ruchupodczas których dzielą się doświadczeniami, wiedzą, pieluchy fetysz, pomysłami, materiałami itp. Wielu Infantylistów potrafi ostatecznie wykształcić swoje pragnienia z książek o pieluchy fetysz, czasopism oraz co zdarza się najczęściej z internetu. W przypadku kochanka pieluszkowego połączony jest z elementem fetyszyzmu, pieluchy fetysz, który jest definiowany jako nierównomierne umocowanie na obiekcie lub pomyśle. Dla wielu z tych pieluchy fetysz dzieci niewłaściwe jest traktowanie tego jako parafiliiponieważ dla nich jest to po prostu sposób na życie. Jakie zadania czekają bliskich takiej osoby? Czyli jeśli nawet na środku plaży w biały dzień będziesz sie oddawać uciechom cielesnym to nie można Cie ukarać jeśli nie wywołałas zgorszenie. Udostępnij Tweetnij Przypnij Skomentuj.

Jakie zadania czekają bliskich takiej osoby? Na podstawie pieluchy fetysz zachowań są nazywani oni AB inicjały angielskiego określenia Adult Baby czyli w tłumaczeniu na język polski Dorosłe Dziecko. Absolutnie tego nie potępiam, pieluchy fetysz, rozmowa z Horacym przebiegła w bardzo miłej atmosferze pieluchy fetysz muszę przyznać, że jest przesympatycznym człowiekiem. Przez LukeSkywalker Rozpoczęty 3 godziny temu. Aleksandra R. Zastanawiam się czy to nie wina ludzi że tacy są i wciąż tkwią w tych swoich teoriach że Abdl to zło. Nie ma jeszcze tagów. Nie należy mylić tego z fetyszyzmem pieluchowymw którym przyjemność czerpie się po prostu z noszenia pieluchy.

Nie ma w nim miejsca na nudę. Być może są to po prostu ludzie szukający sposobu na pozbycie się całego codziennego stresu, a najlepszym sposobem na to jest cofnięcie się do wieku dziecięcego. Forma AB jest najczystszą najbardziej pierwotną formą Infantylizmu. I oczywiście na YouTube można znaleźć wiele filmów związanych z tym tematem. Malo tego O co w tym wszystkim chodzi? Ten gościnny wpis będzie taki jak ja, na luzie, bo nie ma sensu ściągać na siebie więcej złości i smutku. Ludzie mają tendencję avon color trend pampered rose reagowania negatywnie na rzeczy, których nie rozumieją i które są nietypowe. Wkrótce będzie o tym więcej. Wśród nich jedną z ciekawszych jest autonepiofilia. Bartosz Rozwadowski, pieluchy fetysz. Mamy nie lata a miesiące? Może im i tak nie pozwala grzebać po kątach ani sprzątać, a zamknięty pokój to nic dziwnego. Gość Pampersboy. Jeśli chodzi o moją odpowiedź na mój komentarz odnośnie tego artykułu, pieluchy fetysz to co w komentarzu pod zamieszczonym przez Ciebie Jowito linku:. Jesli jesteś chory, pieluchy fetysz na zaburzenia, masz pieluchy fetysz to stan Twojego zdrowia odbiega od normy, pieluchy fetysz.